Po co sztuce geometria? - wakacyjne warsztaty w filii na Czarnym Potoku

Po co sztuce geometria?
Na to pytanie starano się odpowiedzieć podczas kolejnych zajęć z cyklu Wakacje ze sztuką, które odbywają się obecnie w bibliotece na Czarnym Potoku. Młodzi czytelnicy poznali różnych twórców, którzy inspirują się kształtami i geometrię wplatają w swoje artystyczne prace. Wspólnie dzieci wykonały geometryczne instalacje do wykonania których posłużyły im materiały znalezione w bibliotece lub oni sami. Indywidualnie, natomiast stworzyli dwie prace do zrobienia których posłużyły im dwie różne techniki. Geometria nie jest nudna a matematykę połączyć można z powodzeniem ze sztuką o czym po raz kolejny dowiedzieli się młodzi czytelnicy- uczestnicy wakacyjnych warsztatów.

Po co sztuce geometria? - wakacyjne warsztaty w filii na Czarnym Potoku Po co sztuce geometria? - wakacyjne warsztaty w filii na Czarnym Potoku Po co sztuce geometria? - wakacyjne warsztaty w filii na Czarnym Potoku