Pisanie książek to było moje największe marzenie

W środę, 10 kwietnia gościem spotkania autorskiego w naszej bibliotece była znana i lubiana przez czytelniczki pisarka Krystyna Mirek. Jej książki cieszą się dużą popularnością i mimo, że biblioteka ma w swoich zasobach ponad czterdzieści egzemplarzy powieści, na niemal wszystkie tytuły wciąż są rezerwacje.  Spotkanie było bardzo ciekawe, autorka szybko nawiązała relację z uczestnikami, którzy wykazywali zainteresowanie tematyką książek i warsztatem pisarskim. Krystyna Mirek opowiadała o tym, że jej największym marzeniem było zostać zawodowym pisarzem. To marzenie udało się jej zrealizować, dzięki silnej motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu i pokonaniu wielu przeszkód. Pierwsze książki zaczęła pisać, pracując jeszcze w szkole i jednocześnie prowadząc dom, będąc mamą trójki dzieci. Debiutancka powieść pt. „Promem do Kopenhagi” nie przyniosła sukcesu, ale znalazła swoje pierwsze czytelniczki.  Autorka konsekwentnie pisała kolejne historie, wciąż wierząc, że osiągnie sukces. Dzisiaj pani Krystyna ma na swoim koncie 23 wydane książki, wśród nich wiele bestsellerów, liczne pomysły i umowy na kolejne tytuły, miliony czytelników i kilkadziesiąt spotkań autorskich rocznie. Prowadzi warsztaty dla kobiet na temat organizacji czasu, pogodzenia wielu ról i obowiązków oraz realizacji swoich marzeń. Pisze swojego bloga. Ale co jest najważniejsze – szczęśliwą rodzinę, która daje jej dużo siły i wsparcia.

Krystyna Mirek jest autorką m. in. „Sagi rodziny Cantendorfów”, cyklów „Jabłonowy sad”  i „Willa pod kasztanem” oraz powieści: „Pojedynek uczuć”, „Obca w świecie singli”, „Szczęście za horyzontem”, „Miłość z błękitnego nieba”.  Najnowsza książka, która ukazała się w marcu br. Nosi tytuł „Tam, gdzie serce twoje”.

Pisanie książek to było moje największe marzenie Pisanie książek to było moje największe marzenie Pisanie książek to było moje największe marzenie