Piękne kwiaty dla naszych Mam

W sobotę 21 maja nasze biblioteczne zajęcia w Bereście  postanowiliśmy poświęcić ukochanym Mamom, ponieważ już za kilka dni przypada Ich wielkie święto. Na początku przeczytaliśmy sobie dwa zabawne opowiadania: „Jak nasza Mama odczarowała wielkoluda” i „Jak nasza Mama obroniła statek przed burzą”. Następnie podyskutowaliśmy trochę na temat nieskończonej matczynej cierpliwości, nadprzyrodzonych zdolności leczenia dziecięcych kontuzji tylko przy pomocy przytulenia oraz umiejętności kulinarnych, dzięki którym nasza domowa kuchnia zasługuje na co najmniej pięć gwiazdek Michelin. Drugą część zajęć wypełniło nam przygotowanie kilku bukietów pięknych, kolorowych kwiatów z papieru, których kompozycji nie powstydziłby się zawodowy florysta. Niech nam Mamy żyją sto lat! Do zobaczenia!

Piękne kwiaty dla naszych Mam Piękne kwiaty dla naszych Mam Piękne kwiaty dla naszych Mam