„Papierowe Samoloty” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

W środę 3 marca odbyło się kolejne spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście podczas którego dzieci z zaciekawieniem wysłuchały czytanej im przez Pana Borsuka bajki pt. „Papierowe Samoloty”. W opowieści tej najmłodsi poznali Mię i Bena, czyli dwójkę najlepszych przyjaciół mieszkających nad brzegiem pięknego jeziora. Nasi bohaterowie razem spędzają praktycznie każdą chwilę, a ich ulubionym zajęciem jest budowanie i puszczanie papierowych samolotów. W planach mają zamiar skonstruować maszynę, którą polecą na drugi brzeg jeziora. Niestety nagle dowiadują się, że Ben musi wyjechać. Na szczęście wszystko dobrze się kończy, a historia Mii i Bena pokazuje siłę prawdziwej  przyjaźni, która przetrwa nawet największe przeciwności losu. W dalszej części spotkania przedszkolaki własnoręcznie wykonały kolorowe rysunki latających maszyn, a następnie sprytni młodzi inżynierowie zamienili je w latające po całym przedszkolu myśliwce F-16! Do zobaczenia.

„Papierowe Samoloty” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście „Papierowe Samoloty” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście „Papierowe Samoloty” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście