Pan Poeta - Show w Filii na Czarnym Potoku

Dnia 26 maja w Filii na Czarnym Potoku było wesoło, kolorowo, śmiesznie, głośno, twórczo, gwarnie po prostu niesamowicie.
Wszystko za sprawą wyjątkowych gości. Odwiedził nas bowiem ogromny, prawie dwumetrowy Pan Poeta z „kokardką” na szyi, wieloma walizkami pełnymi rekwizytów i workiem kolorowych balonów i ogromnym uśmiechem. Razem z nim przybyli także jego przyjaciele czyli Kura, Kaczka i Paw - bohaterowie bajek autorstwa Pan Poeta.
Wizytę złożyły nam również dzieci z Gminnego Przedszkola "Mali Odkrywcy" z grup I i IV, które wzięły udział w tym niesamowitym spotkaniu.
Dzieci z uwagą wysłuchały opowiadanych przez autora bajek, co rusz wybuchając gromkim śmiechem. Ochoczo uczestniczyły również w różnych zabawach przygotowanych specjalnie dla nich przez bajkopisarza.
Karmiły "Kurę, co tyła na diecie" zdrowymi owocami i warzywami, przebierały się w różne stroje jak "Kaczka, co przebrała miarkę" oraz tworzyły kolorowe skrzydła "Pawia, co ogon miał z przyjaźni". Spotkanie przebiegało w fantastycznej atmosferze o czym świadczą niewątpliwie uśmiechnięte buzie naszych małych przyjaciół!
Na koniec chętni mogli zakupić wybraną bajeczkę z dedykacją od autora. Dziękujemy Panu Poecie za super spotkanie!!
MKiDN_kolor
Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.