OGRÓDEK W... EKO-ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU

Co zrobić gdy chcesz wsadzić kwiaty a nie masz pod ręką żadnej fajnej doniczki. Nic prostszego wystarczy rozglądnąć się wokół, poszukać jakiś niepotrzebnych już nikomu przedmiotów takich jak pudełka, słoiki itp. Później uruchomić wyobraźnię, wszystko odpowiednio ozdobić, pomalować, powyklejać i gotowe.
Dnia  20 lipca w Fili na Czarnym Potoku przeprowadzono warsztaty ekologiczne w których młodzi artyści mieli okazję wykonać swoje własne oryginalne, niepowtarzalne i niebanalne donice na kwiaty. A wszystko wykonane ze zwykłych śmieci: kubeczków, słoików czy za małych butów. Przy sadzeniu kwiatów radości było co niemiara. Wszystkim polecamy zabawę w taki wspaniały, ekologiczny dizajn.
rpt OGRÓDEK W... EKO-ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU OGRÓDEK W... EKO-ZAJĘCIA W BIBLIOTECE NA CZARNYM POTOKU