ładowanie

Informujemy, że Biblioteka Centralna została przeniesiona na ul. Szkolną 3.

O terminie otwarcia będziemy powiadamiać. Książki można zwracać, zamawiać telefonicznie,  internetowo i odbierać na ul. Szkolnej 3 .

Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

"MÓJ DOM" - zajęcia w przedszkolu w Bereście

Każde dziecko wie, że do zbudowania domu potrzebne są cegły, okna i drzwi. Ale to, co naprawdę tworzy dom ukryte jest w jego wnętrzu! Te krótkie, pozornie zwyczajne opowieści przedstawione w książeczkach pt.: „Mój dom” oraz „W każdym domu na każdej ulicy” uświadamiają, że dom to nie tylko podłoga, dach i cztery ściany, ale ludzie, którzy w nim przebywają. Każdy dom to zupełnie inna historia, jednak to właśnie jego mieszkańcy tworzą wyjątkowość danego miejsca. Nieważne czy możemy poszczycić się ogromnym apartamentem z kilkoma sypialniami, czy niedużym mieszkaniem, w którym potykamy się o wszystko - istotne jest tylko to, kto trwa u naszego boku i jak wiele cudownych rzeczy możemy przeżyć w tym miejscu.

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony