Miś Tuliś wkracza do akcji, czyli jesienne DKK w przedszkolu w Bereście

Piątek, piąteczek, piątunio to ulubiony dzień tygodnia każdego człowieka. Okazuje się, że piątki kochają także zwierzęta. Na przykład ten, który przypadł 4 listopada, uwielbia ogromnie sympatyczny ulubieniec wszystkich dzieci, czyli Miś Tuliś. To właśnie wtedy futrzasty bohater odwiedził przedszkole w Bereście i zapewnił jego małym lokatorom mnóstwo rozrywki i emocji. Na początku bawił się dziećmi w chowanego i trzeba przyznać, że po mistrzowsku odnajdywał nawet najbardziej zakamuflowane kryjówki owieczek. Następnie upiekł pyszne ciasteczka, których o dziwo nawet nie spróbował, bo bardziej smakowały mu owoce i warzywa! Na końcu wybrał się ze swoją dzielną paczką na noc do lasu pod namiot, gdzie za sprawą opowiedzianej przez owieczkę historii omal nie dostał zawału. Na szczęście oczywiście wszystko się dobrze skończyło. Po przeczytaniu historii z Misiem Tulisiem uśmiechnięte przedszkolaki z wielką ochotą i entuzjazmem wzięły udział w grach i zabawach ruchowych. Do zobaczenia!

Miś Tuliś wkracza do akcji, czyli jesienne DKK w przedszkolu w Bereście Miś Tuliś wkracza do akcji, czyli jesienne DKK w przedszkolu w Bereście Miś Tuliś wkracza do akcji, czyli jesienne DKK w przedszkolu w Bereście