MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W FILII NA CZARNYM POTOKU

Podczas sobotnich zajęć, które odbyły się drugiego grudnia w bibliotece na Czarnym Potoku, młodzi czytelnicy mieli okazje uczestniczyć w Wesołym Mikołajkowym Turnieju. Przygotowano dla nich wiele trudnych konkurencji takich jak np. konkurs na najpiękniej opakowany prezent, quiz wiedzy o świętym Mikołaju, dzieci pomagały elfom w segregacji listów, snuły mikołajkową opowieść i nie tylko. Jak zawsze podczas warsztatów towarzyszyła nam książka. Tym razem było to opowiadanie pt. "Mikołajki" z książki Renaty Piątkowskiej zatytułowanej "Gdyby jajko mogło mówić". Na koniec nasi uczestnicy zajęć wykonali piękne portery swojego ulubionego świętego...Świętego Mikołaja.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W FILII NA CZARNYM POTOKU MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W FILII NA CZARNYM POTOKU MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W FILII NA CZARNYM POTOKU