Kwieciste laurki dla Babci i Dziadka

W mroźną sobotę 15 stycznia grupa dzieci z Berestu ponownie przybyła do biblioteki na nasze kolejne zimowe spotkanie. W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka przeczytaliśmy sobie bardzo ciekawą książkę pt. „Babcie od A do Z”. Dzięki temu wiemy już jak rozpoznać Babcię Podróżniczkę, Pielęgniarkę, czy Marzycielkę. Zgodnie stwierdziliśmy również, że Babcia Czarownica poruszająca się na miotle zasilanej pięciuset konnym silnikiem motorowym musi uważać na fotoradary. Po tej wesołej lekturze zakasaliśmy rękawy i dosłownie unurzaliśmy ręce w farbie po łokcie. Może i ciężko się było potem doczyścić, ale przynajmniej nikt nie zarzuci nam, że się dla naszych Babć i Dziadków nie poświęcamy. Dowodem są wspaniałe kwiaty w kolorowych laurkach. Kochana Babciu i Dziadku żyjcie nam sto lat!

Kwieciste laurki dla Babci i Dziadka Kwieciste laurki dla Babci i Dziadka Kwieciste laurki dla Babci i Dziadka