Książkowa sobota z wyobraźnią na Czarnym Potoku

Już niedługo!
Już niebawem!
Zbliża się bardzo ważne święto.
23 kwietnia przypada  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w Filii na Czarnym Potoku odbyły się specjalne książkowe zajęcia, które miały na celu przekonać dzieci do tego, że czytanie jest super przygodą i że "mol książkowy" to "super ktoś". Z książką nigdy się nie nudzisz, możesz rozmawiać z innymi o filmowych hitach jeszcze przed premierą. Nie musisz martwić się o wystrój wnętrza w mieszkaniu - regały z książkami załatwią sprawę.  Można w nieskończoność wymieniać zalety książek. Najważniejsze jest chyba to aby z czytania czerpać radość i nieważne czy jest to romans, horror czy podręcznik do chemii, ważne aby nas to cieszyło. Podczas sobotnich warsztatów młodzi czytelnicy mieli okazje wziąć udział w wielu specjalnie na tą okazję przygotowanych książkowych aktywności. Dowiedzieli się skąd w ogóle biorą się książki, zastanowiliśmy się, za co kochamy książki. Przeczytaliśmy wspólnie Książkę, która nie chciała być czytana a było to nie lada trudne zadanie. Na koniec wszyscy wykonali piękne i kolorowe zakładki.
Książkowa sobota z wyobraźnią na Czarnym Potoku Książkowa sobota z wyobraźnią na Czarnym Potoku Książkowa sobota z wyobraźnią na Czarnym Potoku