Kreatywnie w filii nr 3

Dnia 21 września w bibliotece na ul. Źródlanej odbyły się zajęcia dla dzieci z cyklu „Kreatywne czwartki”. Tym razem za fantastyczną lekturę posłużyła nam mała, ale bardzo ciekawa książeczka pt. „Nocne straszydło.” Kubuś Puchatek i jego przyjaciele próbują odpowiedzieć na pytanie  co pukało w nocy do okna Prosiaczka? Na szczęście wszelkie obawy okazały się niepotrzebne, bo owe straszydło okazało się gałęzie drzewa, które podczas silnego wiatru uderzały o okno. Następnie porozmawialiśmy o naszych „nocnych straszydłach” i w związku ze zbliżającą się jesienią, wykonaliśmy piękne jeże za pomocą farb i … widelca ;-)kreatywne (1)