Kosmiczny Bal Karnawałowy w Tyliczu

27 stycznia w Tyliczu odbył się „Kosmiczny Bal Karnawałowy” zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną oraz Świetlicę „Przystań” dla kl. I – III SCESZ w Tyliczu. Bal rozpoczęliśmy od małej dawki wiedzy na temat kosmosu, która później przydała się do dalszej zabawy. Na naszym balu nie zabrakło kolorowych strojów, dekoracji i oczywiście zabaw tematycznych m.in. kosmicznych wyścigów na gumowych piłkach, kręcenia na czas pierścieniami Saturna czyli hula-hopem, kosmicznego tańca zamrażańca, przekładania szarf na czas czy przekazywanie świecących pierścieni bez użycia rąk, a jedynie za pomocą słomek itp. Dodatkowo na wszystkich przybyszy z kosmosu czekał też słodki poczęstunek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!