Konkurs czytelniczy w Bereście

Pod koniec listopada Biblioteka Publiczna Filia w Bereście wspólnie z Biblioteką Szkoły Podstawowej w Bereście i Polanach przeprowadziła konkurs czytelniczy dla uczniów klas IV-VI. Konkurs dotyczył znajomości treści książki Edmunda Niziurskiego pt. „Sposób na Alcybiadesa”. Odbył się on w formie pisemnej, w której znalazły się zarówno pytania testowe jak i otwarte wymagające dłuższej wypowiedzi. W konkursie wzięło udział osiem osób, sześcioro uczniów Szkoły Podstawowej w Polanach i dwoje z Berestu. W wyniku konkursu nagrodzono trzy miejsca. Pierwsze zajęła uczennica Szkoły Podstawowej w Bereście, natomiast drugie i trzecie przypadły uczennicom z Polan. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Konkurs czytelniczy w Bereście Konkurs czytelniczy w Bereście Konkurs czytelniczy w Bereście