Kolorowe wakacje na Czarnym Potoku

Dnia 9 lipca dzieci z filii 1 wyruszyły w kolejną podróż. Tym razem były to kolorowe Indie. Na początek dzieci obejrzały krótką prezentacje o tym kraju. Dowiedziały się o nim wiele ciekawych rzeczy np. to jak barwi się tkaniny, co to jest Ganges lub co oznacza powiedzenie święta krowa. Oprócz tego "pokonaliśmy" przeszkody na zatłoczonej ulicy Delhi- stolicy Indii. Nasi mali podróżnicy mieli dzisiaj okazję spróbować i powąchać przypraw pochodzących z tego kraju. Przyprawy te to m.in.: kardamon, goździki, carry, kurkuma itp.

Kolorowe wakacje na Czarnym Potoku Kolorowe wakacje na Czarnym Potoku Kolorowe wakacje na Czarnym Potoku