Kolejne zajęcia z przedszkolakami z Muszyny

W czwartek 24 czerwca pan bibliotekarz z Biblioteki Publicznej Filia w Bereście ponownie odwiedził przedszkole w Muszynie. Spotkanie to odbyło się w ramach wspólnego projektu „Sport i zabawa to świetna sprawa”. Oczywiście na początku każda grupa wysłuchała ciekawej bajki. Najmłodsi dowiedzieli się co to znaczy być dzielnym i nie bać się poznawać nowych, nieznanych rzeczy z książki pt. „Malutkie myśli o odwadze”. Nieco starsi wysłuchali bajki o „Misiu Tulisiu”, który marzy o tym, aby mieć przyjaciela i wyrusza w pełną zabawnych przygód podróż, żeby go odnaleźć. Ostatnie grupy emocjonowały się historią „Maleńkiego Pirata”, który podczas abordażu został uwięziony przez złego korsarza Szubrawego Skobla. Na szczęście po wielu zabawnych perypetiach mały kapitan wraca szczęśliwie do swojej ukochanej załogi. Po lekturze przyszła pora rozruszać „stare” kości. Pełne energii przedszkolaki, tylko na to czekały i z wielkim entuzjazmem brały udział w takich zabawach z piłkami jak np. „Piraci i Zły Czarnoksiężnik”, „Wybijanka”, „Części ciała i piłka”, czy „Rajdy samochodowe”. Do zobaczenia za tydzień!

Kolejne zajęcia z przedszkolakami z Muszyny Kolejne zajęcia z przedszkolakami z Muszyny