Jesienna wyprawa z książką do przedszkola.

Co to za pani w złocie, czerwieni, ślady maluje, lasy przemienia? A gdy odejdzie gdzieś w obce kraje, śnieżna zawieja po niej zostaje...
 Przedszkolaki bez problemu odgadły kim jest ta piękna Pani. Oczywiście jest to Jesień. Jak co miesiąc Panie z Biblioteki na Czarnym Potoku wyruszyły do przedszkola Przystań po to aby pokazać dzieciakom że jesień jest to piękny i kolorowy czas. Podczas różnego rodzaju gier i zabawach, w których przedszkolaki wzięły ochoczo udział, udowodniły że jest za co lubić Panią Jesień. Przynosi nam ona w darze przecież bardzo dużo skarbów. Dzieciaki miały okazję wysłuchać opowiadania z książki pt. "Jestem przedszkolakiem - jesień", bawiły się świetnie podczas zabawy ruchowej "Jesienna pogoda", odgadywały jesienne zagadki ukryte pod czerwonymi jabłuszkami oraz odszukiwały atrybuty jesieni dopasowując graficzne znaki pasujące do tej pory roku. Na koniec zajęć wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy że lubimy Jesień bo jest za co!

Jesienna wyprawa z książką do przedszkola. Jesienna wyprawa z książką do przedszkola. Jesienna wyprawa z książką do przedszkola.