” Jak Puki uwierzył w świętego Mikołaja"

W ostatnim dniu zajęć w filii nr 1 odczytaliśmy książeczkę pt.” Jak Puki uwierzył w świętego Mikołaja", historię małego skrzydlatego królika, który miał zmartwienie czy święty Mikołaj istnieje naprawdę. Puki postanawia dowiedzieć się prawdy i wraz ze swymi przyjaciółmi przeżywa najpiękniejsze Boże Narodzenie w życiu. Następnie wykonaliśmy naszych własnych świętych Mikołajów. Podczas naszych zajęć przez okres kolorowych ferii oprócz wspaniałych dzieci, które chętnie przychodziły na nasze zajęcia i brały w nich udział, dołączyło do nas dwoje wspaniałych wolontariuszy Vanessa i Tymoteusz. Bardzo miło się nam wszystkim razem pracowało, a naszym wolontariuszom dziękujemy za pomoc.

” Jak Puki uwierzył w świętego Mikołaja ” Jak Puki uwierzył w świętego Mikołaja ” Jak Puki uwierzył w świętego Mikołaja