Jak poderwać Wilczycę, czyli Walentynki w Bereście

W sobotę 12 lutego tradycyjnie odbyło się nasze biblioteczne spotkanie. Oczywiście temat mógł być tylko jeden, czyli nadchodzące wielkimi krokami Walentynki. Idealną książką na tę okazję była zabawna historia pt. „O Wilku, który chciał się zakochać”. Główny bohater mając dość samotności postanawia znaleźć swoją drugą połówkę. Niestety okazuje się to sprawą niełatwą, ale od czego ma się kumpli. Leśni towarzysze naszego Wilka instruują i doradzają mu jak tylko potrafią najlepiej, ale jak łatwo zgadnąć efekty są mizerne. Na szczęście całkiem niespodziewanie na horyzoncie (a właściwie to na ścieżce), pojawia się pewna sympatyczna Wilczyca, która błyskawicznie zawładnie sercem naszego amanta. Po lekturze wykonaliśmy piękne trójwymiarowe kolorowe kartki, które 14 lutego trafią do naszych Walentynek i Walentynów. Do zobaczenia!

Jak poderwać Wilczycę, czyli Walentynki w Bereście Jak poderwać Wilczycę, czyli Walentynki w Bereście Jak poderwać Wilczycę, czyli Walentynki w Bereście