HARCE Z PUCIEM W FILII 3 NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 28.09.23 do Filii nr 3 zawitały maluchy wraz z rodzicami na swoje pierwsze zajęcia biblioteczne. Tematem spotkania był Pucio, bohater wielu książeczek oraz gier, które bawią oraz uczą . Dzieci wysłuchały opowiadania pt. „Pucio mówi pierwsze słowa”, same opowiadały co dzieje się na ilustracjach. Wydawały dźwięki zwierząt występujących w książce, dzięki temu ćwiczyliśmy język jako jeden z elementów aparatu mowy. Dmuchanie baniek to również dobre ćwiczenie buzi, wraz z rodzicami dzieci intensywnie tworzyły przepiękne bańki mydlane przed siedzibą biblioteki. Na koniec spotkanie bawiliśmy się zabawkami, układaliśmy Puciowe historie, pieczątkami, a z chrupek kukurydzanych tworzyliśmy wzory.

KSIĄŻKOWE HARCE Z MALCEM, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.