Ferie w filii na Czarnym Potoku

Dnia 14 .01 pierwszy dzień ferii  filia  1 rozpoczęła  od przeczytania książki pt.” Maks zimą”. Jest to historia chłopca, który cieszy się, że zbliżają się ferie zimowe i wreszcie będzie mógł pojeździć na nartach, ulepić z tatą bałwana i wybudować igloo z Pauliną i Feliksem. Następnie nasi uczestnicy  brali udział w sportowych kalamburach , w których odgadywali różne dyscypliny zimowe. Kolejną zabawą była zimowa zgadywanka. Dzieci rozpoznawały przedmioty z „zaczarowanego worka” w którym ukryto różne elementy zimowej garderoby lub przedmioty związane z zimowymi sportami. Na koniec zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną kolorowe rękawice - nieodzowny element zimowego ubioru.

Ferie w filii na Czarnym Potoku Ferie w filii na Czarnym Potoku Ferie w filii na Czarnym Potoku