EKO- KULTURALNI I PLASTIKOWE BUTELKI

W dniu 14.07.21 odbyły się kolejne wakacyjne zajęcia z cyklu „Bądź – EKO-KULTURALNY”.

Na początku zajęć dowiedzieliśmy się na czym polega majsterkowanie, a opowiedziała nam o tym główna bohaterka książki „Kicia Kocia majsterkuje”. Następnie pomimo braku narzędzi jakich używała Kicia Kocia z dziadkiem udało się nam stworzyć coś bardzo artystycznego. W naszej pracy w ruch poszły pędzle, kredki, kleje, ścinki papieru, linijki i ołówki, nakrętki plastykowe i wiele innych narzędzi i materiałów. Tematem były puste butelki po wodzie, płynach, do prania, do płukania itd. Każda z butelek ma ciekawy kształt, który przy uruchomieniu naszej wyobraźni może zmienić się w dziwne i niespotykane zwierzątko albo mogą wyrosnąć jej skrzydła i poleci w chmury jako samolot.

EKO- KULTURALNI I PLASTIKOWE BUTELKI EKO- KULTURALNI I PLASTIKOWE BUTELKI EKO- KULTURALNI I PLASTIKOWE BUTELKI