DZIURAWY "ZACZYTANY WTOREK" W FILII NA CZARNYM POTOKU

We wtorek, 10 stycznia w filii nr 1 odbyły się kolejne zaczytane zajęcia.

Dziura nie musi być smutna, nie koniecznie też musi sprawi nam kłopot. Może np. stać się bohaterką książki, bo jest taka książka, a w niej dziura. Wielka dziura w samym środku książki. Dziura może się stać szkłem powiększającym, przez które obejrzysz owady, albo basenem, do którego wskoczysz. Torem wyścigowym albo tropikalną wyspą. Książka "Z dziurą" autorstwa Hervé Tulleta to pełna śmiesznych rysunków i jeszcze śmieszniejszych pomysłów książka niespodzianka, która oczarowała dzieci. Oglądaniu i czytaniu towarzyszyły ciągłe wybuchy śmiechu, każdy chciał się znaleźć w książkowej dziurze. Na koniec zajęć każdy stworzył swój własny dziurawy obrazek, dzięki któremu wcielić się mógł w inną, wymyślony przez siebie rolę.

DZIURAWY DZIURAWY DZIURAWY