Dzień Taty w przedszkolu w Bereście

W środę 23 czerwca przypadł „Dzień Taty”. Z tej okazji „Mała Bajeczka” oraz pluszowy Pan Borsuk odwiedziły sympatyczne przedszkolaki w Bereście. Podczas spotkania maluchy wysłuchały pięknej i idealnej na tę okazję bajki pt. „Tata już biegnie”. Jest to historia w której mały Mateuszek martwi się, że stare auto, którym razem z tatą codziennie podróżuje do przedszkola, w końcu się zepsuje. Na szczęście tata, jak to tata ma głowę pełną nieszablonowych, zaskakujących i zabawnych pomysłów na inne środki transportu, którymi przybędzie po swojego małego synka. Po odczytaniu książki dzieci wykonały wspaniałe pamiątkowe dyplomy, które popołudniu ofiarują uroczyście swoim tatusiom. Oczywiście na końcu Pan Borsuk nie zapomniał o małym słodkim co nie co dla małych artystów. Do zobaczenia!

borsuk2