DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA Z FILIĄ NR 1

Dnia 23 listopada bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku odwiedziły Gminne Przedszkole Mali Odkrywcy mieszczącego się przy ulicy Reymonta. Wspólnie z wszystkimi dziećmi i ich misiami świętowały wspaniały Dzień Pluszowego Misia. Przygotowały wiele ciekawych zabaw podczas których miedzy innymi wszyscy wyruszyli do lasu aby zdobyć miód, zabrali misie na karuzele, odtańczyli wspólny misiowy taniec. Dzieci odpowiadały na różnego rodzaju pytania związane z pluszakami, wysłuchały wiersza pt. "Kto naprawi misia". Okazało się że, każdy przedszkolak wie jak powinien dbać o swojego pluszowego przyjaciela. Tym razem znalazły się również zadania dla Pań przedszkolanek. Zadanie to polegało na narysowaniu portretu misia z zasłoniętymi oczami, kierując się jedynie wskazówkami udzielanymi im przez maluchy. Wspólnie wybrano również największego i najmniejszego misiaka w przedszkolu. Na koniec każdemu przedszkolakowi wręczona została odznaka Misiowego Przyjaciela. Zabawa, jak widać na zdjęciach była wyśmienita.