Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście

Jak mawiał Janusz Korczak – „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. 1 czerwca ogromną dawkę uśmiechu i dobrej zabawy otrzymali najmłodsi bywalcy przedszkola w Bereście. Na początku najmniejsza grupa wysłuchała bajeczki o popularnym żółwiku pt. „Franklin gra w piłkę nożną”, a starsi emocjonującą historię Ewy Nowak pt. „Mecz o wszystko”. Następnie przedszkolaki zostały podzielone na grupy i zaczęła się zabawa połączona z profesjonalnym treningiem. Niezwykle sprawne dzieci m.in. pokonywały tory przeszkód, wykonywały ćwiczenia na drabince koordynacyjnej, a także uczyły się prowadzić piłkę i dryblować niczym Robert Lewandowski. Kulminacyjnym punktem programu był emocjonujący i wymagający nie lada zmysłu równowagi - wyścig z książką na głowie! Na zakończenie wyczerpani, ale szczęśliwi sportowcy otrzymali w ramach po treningowej regeneracji małe słodkie upominki i kolorowe zakładki.

Impreza została przeprowadzona dzięki współpracy z Paniami Przedszkolankami.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście Dzień Dziecka w przedszkolu w Bereście