Dzień Babci i Dziadka w Tyliczu

Dnia 29.01.2018 wraz ze świetlicą środowiskową „Przystań” zostało zorganizowane spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci uczęszczające do Biblioteki i na Świetlicę przygotowały piękne przedstawienie z tej okazji J. Gościliśmy również Księdza tutejszej parafii wraz ze scholą, która wykonała przepiękne piosenki oraz pastorałki, a zaproszeni goście chętni brali udział w śpiewaniu. Dziadkowie przy poczęstunku ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach goście zostali obdarowani upominkami.

dz1