Drugie spotkanie z przedszkolakami z Muszyny

W czwartek 17 czerwca odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami z Muszyny w ramach  realizowanego wspólnie z Biblioteką Publiczną Filia w Bereście projektu „Sport i zabawa to świetna sprawa”. Tym razem z powodu trwających właśnie piłkarskich Mistrzostw Europy pan bibliotekarz przeczytał dzieciom historię o naszym najlepszym napastniku Robercie Lewandowskim pt. „Lewy, gola!”. Oprócz tego najmłodsi emocjonowali się również przygodami nieśmiałego mieszkańca dżungli Kameleona oraz zabawnego Kaczorka, który szukając przyjaciół wpada na świetny pomysł i zakłada paczkę w której każdy zwierzak jest mile widziany. Po wspólnym czytaniu korzystając z przepięknej pogody przedszkolaki wzięły udział m.in. w profesjonalnym treningu szybkościowo- zwinnościowym, czyli mówiąc prościej- tak ukochanych przez dzieci różnych odmianach popularnego „Berka” ;) Do zobaczenia za tydzień!

Drugie spotkanie z przedszkolakami z Muszyny Drugie spotkanie z przedszkolakami z Muszyny Drugie spotkanie z przedszkolakami z Muszyny