DKK w przedszkolu na ul. Źródlanej

Dnia 9 marca w przedszkolu na ul. Źródlanej odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla przedszkolaków. W dwóch pierwszych grupach przeczytaliśmy książeczkę „Podczas zabawy”, autorstwa Trace Moroney. Nasz bohater, mały królik pokazuje jak spędza swój czas na zabawach w domu i  z przyjaciółmi. W kolejnych dwóch starszych grupach dzieci usłyszały rymowane wierszyki o kolorach z książki „12 kolorów”, znanego nam już autora, Marcina Brykczyńskiego. Po wspólnym czytaniu i rozmowie na temat przeczytanych utworów w każdej grupie pobawiliśmy się w „Króla ciszy”. Za wzorowe uczestnictwo w zajęciach każdy otrzymał słodki upominek.