DKK DLA PRZEDSZKOLA W TYLICZU

W dniu 18.04.2018 odbyło się kolejne spotkanie DKK  dla przedszkola w Tyliczu. Tematem zajęć był  Wszechświat. Podczas zajęć  dzieci wysłuchały książki Małgorzaty Strzałkowskiej pt. ”Wycieczka po Wszechświecie”, która stała się wstępem do rozmów na temat kosmosu. Wspólnie stworzyliśmy makietę układu słonecznego, na której przedszkolaki umieściły własnoręcznie pokolorowane planety, rakiety kosmiczne, satelity, gwiazdy oraz astronautów tworząc tym samym swój mały kawałek Wszechświata. W trakcie zajęć nie zabrakło również zabaw ruchowych i słodkiej niespodzianki.

wsz1