DKK DLA PRZEDSZKOLA NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 11.10.21 odbyło się kolejne spotkanie z DKK dla przedszkolaków. Tematem zajęć było małe zwierzątko, często spotykane w naszych ogrodach, któremu się wmawia, że lubi jabłka a tak naprawdę woli robaczki Jeż to bardzo sprytne małe zwierzątko, często będące bohaterem książeczek dla dzieci. „ Wielka przygoda Jeżyka” oraz „Jeżyk z parku” to książeczki opowiadające o życiu jeżów, gdzie mieszkają, czym się żywią i jak można im pomóc aby przeżyły srogą zimę.

Oprócz wysłuchania bajek oraz rozmowy na temat jeża dzieci pokolorowały kolorowanki oraz zaprojektowały zimowy sweterek dla jeżyka.

DKK DLA PRZEDSZKOLA NA ŹRÓDLANEJ DKK DLA PRZEDSZKOLA NA ŹRÓDLANEJ DKK DLA PRZEDSZKOLA NA ŹRÓDLANEJ