Cyrkowe DKK i zabawa karnawałowa w Tyliczu

15 lutego tylicka biblioteka zamieniła się w cyrkową arenę, a wszystko za sprawą naszego spotkania DKK połączonego z zabawą karnawałową dla przedszkolaków, aby tradycji stało się za dość przedszkolaki na wstępie wysłuchały dwóch krótkich bajek pt. „Z tatą w cyrku” oraz „Cyrk”, które stały się dla nas inspiracją do dalszej zabawy. Następnie nasze przedszkolaki zamieniły się w akrobatów i spacerowały po linie z rozłożoną parasolką, karmiły tygrysa smacznymi kąskami, oddawały rzuty do celu, wzięły udział w zabawie limbo, zabawach z chustą animacyjną, tańcach przy muzyce, a także wcielały się w różne zwierzęta, które można spotkać w cyrku wykonując specjalne zadania. Podczas zabawy nie zabrakło również słodkie poczęstunku w postaci popcornu i pysznych galaretek.

Cyrkowe DKK i zabawa karnawałowa w Tyliczu Cyrkowe DKK i zabawa karnawałowa w Tyliczu Cyrkowe DKK i zabawa karnawałowa w Tyliczu