ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

Cykl spotkań w przedszkolu w Muszynie – „Sport i zabawa to świetna sprawa”

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna Filia w Bereście nawiązała współpracę z przedszkolem publicznym w Muszynie. W ramach projektu „Sport i zabawa to świetna sprawa” odbędą się cztery spotkania. Pierwsze z nich miało miejsce w środę 2 czerwca. Najpierw pan bibliotekarz przeczytał podzielonym na grupy dzieciom kilka zabawnych, ale także wzruszających i pouczających bajek. Najmłodsi z wielkim zainteresowaniem słuchali m.in. o dzielnym Misiu Tulisiu, sympatycznym Wilku, który wypadł z książki oraz o przygodach sprytnej Małpki w wielkiej dżungli. Następnie pełne energii dzieci z wielkim entuzjazmem wzięły udział w kilku grach i zabawach ruchowych przeprowadzonych na świeżym powietrzu. Do zobaczenia za tydzień!

Cykl spotkań w przedszkolu w Muszynie – „Sport i zabawa to świetna sprawa” Cykl spotkań w przedszkolu w Muszynie – „Sport i zabawa to świetna sprawa” Cykl spotkań w przedszkolu w Muszynie – „Sport i zabawa to świetna sprawa” Cykl spotkań w przedszkolu w Muszynie – „Sport i zabawa to świetna sprawa”

 

 

Array

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony