ładowanie
Wersja kontrastowa strony
Zanurz się
w krynickim zdroju wiedzy i kultury!
Jesteśmy z Wami już od 1947 roku!
.
Wstrzymaj

„BYĆ JAK TYGRYS” – Spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście

We wtorek 23 lutego odbyło się kolejne spotkanie DKK w przedszkolu w Bereście. Tym razem mimo iż za oknem wciąż mamy srogą zimę i śniegu po pas, wszystkie maluchy przeniosły się na chwilę do gorącej tropikalnej dżungli. Wszystko za sprawą wesołej i pięknie zilustrowanej bajki pt. „Być jak Tygrys”, którą odczytał dzieciom jak zawsze niezawodny Pan Borsuk. Dzięki temu przedszkolaki poznały sympatycznego Tygryska, który opowiedział im o swoim pełnym przygód i niespodzianek dniu. A właściwie to nocy, bowiem nasz pręgowany bohater w odróżnieniu od nas w czasie dnia lubi sobie poleżeć i podrzemać, za to gdy tylko znika słońce robi się niezwykle aktywny. Po wysłuchaniu historii o Tygrysku i jego przyjaciołach wszystkie dzieci namalowały piękne portrety tego zabawnego drapieżnika, a na końcu otrzymały, jak to mówią Tygrysy: „Coś na ząb” – czyli malutką słodką przekąskę. Do zobaczenia!

Spora grupa przedszkolaków siedzi na krzesełkach oraz na kocykach i ogląda z zaciekawieniem na zawieszonym na ścianie wielkim telewizorze film, na którym Pan Borsuk czyta im bajkę pt. „Być jak Tygrys”.

zdjęcia wykonane przez Panią Renatę Kasprzyk

Bibloteka narodowa instytut ksiazki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ACADEMICA - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych polona.pl dyskusyjny klub ksiażki Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego instytut ksiazki - komputery dla  bibloteki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
idź do początku strony