A co Ty możesz zrobić dla swojej biblioteki?

Weź udział w wyjątkowej akcji pt. A co Ty możesz zrobić dla swojej biblioteki?

Wystarczy do 26 maja wysłać pracę pt. Ja i IBUK Libra w jednej z trzech technik na adres: konkurs@pwn.pl  Wystarczy zrobić zdjęcie, stworzyć grafikę lub nagrać wideo do 30 sekund.  Zwycięzca otrzyma książki PWN do kwoty 200 pln.   Dodatkowo ma prawo wskazać jedną bibliotekę, która jest klientem IBUKA Libry.    Wskazana przez zwycięzcę biblioteka otrzyma książki PWN do kwoty 300 pln oraz zestaw 40 zaczytanych podkładek do czytelni.    Komisja nagrodzi 6 prac oraz 6 bibliotek!!!

Szczegóły i regulamin konkursu na https://konkursy.pwn.pl

Na prace czekamy do 26 maja2021 r.

Rozstrzygnięcie nastąpi do 31 maja 2021 r.

Baner_Ibuk_1080x1080_0920_CC_v1