ZAJĘCIA KREATYWNE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ

W dniu 12.01.24 w bibliotece odbyły się pierwsze w nowym roku zajęcia kreatywne dla dzieci.  Tematem było zbliżające się święto naszych ukochanych babć i dziadków. Dzieci wysłuchały bajki pt. „Poldi i Poli na wielkim przyjęciu urodzinowym”. Główną bohaterką jest babcia , która kończy 90 lat i przygotowuje się do przyjęcia urodzinowego. Niestety elementy jej stroju gdzieś zniknęły, a w poszukiwaniu pomaga jej wnuk z przyjacielem.  Następnie, każdy z uczestników spotkania wykonał portret babci lub dziadka. Technika oraz wykorzystanie materiałów była dolna, dzięki temu powstało kilka bardzo ciekawych prac. Ciekawi jesteśmy czy dziadkowie odnajdą siebie w pracach wnuków.

ZAJĘCIA KREATYWNE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ ZAJĘCIA KREATYWNE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ ZAJĘCIA KREATYWNE W BIBLIOTECE NA ŹRÓDLANEJ