Z książką i smokiem do przedszkola

W ostatni czwartek miesiąca odbyły się kolejne zajęcia cyklu "Z książką do przedszkola" prowadzone przez pracowników filii 1. Tym razem dzieci z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego "Przystań" uczestniczyły w warsztatach o charakterze logopedycznym a w przeprowadzeniu ich pomagał nie kto inny, tylko sam Smok Wawelski. Przygotował on dla przedszkolaków wiele ciekawych zabaw takich jak np. zabawa ruchowo-oddechowa Baloniki czy zabawa słuchowa słowny galimatias. Dzieci wzięły również czynny udział w czytaniu opowieści logopedycznej podczas, której poznały wesołego Smoka Obiboka. Na koniec każdy pokolorował swojego, własnego smoczka nadając mu przy okazji wesołe imię.

Z książką i smokiem do przedszkola Z książką i smokiem do przedszkola Z książką i smokiem do przedszkola