Wiosna w wierszu - warsztaty czytelnicze w przedszkolu

Pisanie wierszy nie jest proste, ale dzięki poetyckim warsztatom, które przeprowadziły bibliotekarki z Filii na Czarnym Potoku, przedszkolaki z przedszkola "Mali Odkrywcy" dowiedziały się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Stworzyły, bowiem wspólnie swój własny poemat o wiośnie, ale wcześniej nauczyły się rymować, wysłuchały wiosenne wiersze znanych polskich poetów takich Jak np. Dorota Gellner czy Danuty Wawiłow. Wiosenny charakter miały również zabawy z chustą Klanza. A także odtańczona wiosenna poleczka.

Wiosna w wierszu - warsztaty czytelnicze w przedszkolu Wiosna w wierszu - warsztaty czytelnicze w przedszkolu Wiosna w wierszu - warsztaty czytelnicze w przedszkolu